void_am: кот Шредингера (Default)
[personal profile] void_am


Don Lugano brothers brazza brazzers

Date: 2017-03-17 09:22 pm (UTC)
From: (Anonymous)
ну так минутное дело подправить
Image (https://ibb.co/gwUcyv)

Date: 2017-03-18 06:32 pm (UTC)
From: [identity profile] void-am.livejournal.com
1. Час-то невеликий, але мені важливіше підпіс.

2. Як там ся має парадігма?
Якщо не згодні - простіше і правильніше мене не читати. Нажаль, люди це розуміють, лише згаявши роки.

Date: 2017-03-18 07:50 pm (UTC)
From: (Anonymous)
Нет, не проще. Меня ведь не пугает "неправильная" точка зрения. Скорее интересна логика ее появления. Я вот наблюдая людей вокруг считаю что пафос морального и интеллектуального превосходства над москалями неуместен. Много у нас общего, долго жили вместе.
Вот например куча народа из спального района города киева не парится и довольна наличием выпивки и какой-никакой закуски (все как на картинках из комунки про поцреотизм) им ничего другого в жизни не надо и на окружащих им срать. Вот и пресловутый вадик титушко сначала за одних был потом за других - лишь бы кушать было чего.
Или вот айтишники-хипстеры, они сегодня на майдане а завтра отдыхают в австрии (когда отчетливо потянуло жареным). Как-то лицемерненько, не находите?
Ну а товарищи с черепомерками, тут мне точно с ними не по пути, в какой-то момент может оказаться что я недостаточно ненавидел москалей или мигрантов или еще кого.

Date: 2017-03-18 08:36 pm (UTC)
From: [identity profile] void-am.livejournal.com
"Много у нас общего, долго жили вместе" - а скількі в нас спільного з тарганами!
Генетики підтвердять, еге ж.

"не парится и довольна наличием выпивки и какой-никакой закуски (все как на картинках из комунки про поцреотизм)" - really? А може, поцреотизм - це те, що йде поверх випивки та закуски, і не зовсім гарне?

Вадік Тітушко за інших не був - він дуже не хотів стусанів.

Звісно, є і лицемірство. Але цьому прошарку у австріях не дуже навідпочивається - варто і батьківщину трошки до ладу привести.

"может оказаться что я недостаточно ненавидел москалей" - яке чудове співпадіння! Саме я вважаю. що ви недостатньо ненавидите москалів.
Більш того, мене нудить від вашого айтішного лицемірства, бо за появи проблем ви зберете речі та будете кодити біженцем у зйомній словацькій кімнатці, а я залишусь із геть зіпсованим здоров'ям, пустими кішенями і бестурботними веселими родичами, половина з яких буде радісно махати прапорцями і з радістю дивитись у жерла москальскіх гармат, а інша половина вміє лише огризатися телевізору. І так, майже усі вони заробити на життя за окупаціі чи овоча-2014 вони не зможуть, а половина з них і геть нетранспортабельні через вік та хвороби, як і я.

Будете мені читати моралі? Я й послати у сраку могу, не ви перший.
Edited Date: 2017-03-18 08:41 pm (UTC)

Date: 2017-03-18 09:59 pm (UTC)
From: (Anonymous)
Т.е. вероятность что найдется кто-то, кто будет считать что вы москалей недостаточно ненавидите, и вас надо за это немножко наказать, не рассматриваете? Ну, ок.
Родственники не только у вас есть. IT - это не только программеры, и в нем не все гении которых прямо в каждой первой словацкой квартире ждут. Мораль? Читателей морали без меня кругом полно Посылайте, это же интернет, тут по гораздо более безобидным поводам посылают.

Date: 2017-03-18 10:32 pm (UTC)
From: [identity profile] void-am.livejournal.com
Якщо таке станеться, я попрошу навчити ненавидити їх сильніше. Але поки що я таких людей не бачив.

Якщо в людини не тільки немає можливостей захиститися, але й загроза навіть не викликає відчуття небезпеки - чи лікар я його голові?

"Посылайте, это же интернет" - я так і думав, що асоціативний ряд "читача оло-ів та айлерів" вказує на слухняного хлопчика з гарною радянською антифашистською освітою, якому простіше вмерти, аніж визначити різницю між Азовом та Залізною бригадою.
Єдине, що мене хвилює - чи достатньо він слухняний, щоб не читати мене (або не коментувати).

Date: 2017-03-18 11:37 pm (UTC)
From: (Anonymous)
Предложение не комментировать означает что вопросы я поднимаю неприятные. Ну ок, может какие фанаты заведуться, поддакивать будут, не надо будет беспокоится за их послушание.

Date: 2017-03-19 12:00 am (UTC)
From: [identity profile] void-am.livejournal.com
Вопросы?
То есть если человек верит, что майдан начался из-за того, что братчики Корчинского помахали цепями (конечно же, из-за своей бронебойности жутко опасными для металлических щитов), и это вынудило расплодившуюся как кролики беркутню на Банковой устроить раш - это, блядь, вопросы неудобные? Или вся блядская картина мира у человека неудобная, а он просит отвечать согласно нее?

Еге ж. Сиджу і чекаю фанатів, більше робити нічого.

Date: 2017-03-18 08:52 pm (UTC)
From: [identity profile] void-am.livejournal.com
Прокси?

Date: 2017-03-18 03:44 pm (UTC)
From: (Anonymous)
http://glavcom.ua/news/top-menedzhera-roskosmosu-jevdokimova-zarizali-v-moskovskomu-sizo-404034.html

Date: 2017-03-18 06:27 pm (UTC)
From: [identity profile] void-am.livejournal.com
За що саме Діма "Ганфайтер" Рогозін вбиває своїх ОАКівськіх п'явок (доречі, кар'єрно жорстко пов'язаних між собою - 1 (http://www.interfax.ru/russia/554220), 2 (http://www.interfax.ru/russia/539495), 3 (http://newvz.ru/info/69956.html)), ми дізнаємося не скоро.
Те, що їм інкрімінують - з відкатів з того Діма й ріс. А таких висококваліфікованих шахраїв він ще ніколи не відправляв під ніж.

Анамнез схожий на стаханівську відправку на металобрухт якогось важливого обладнання, необхідного задля освоєння бюджетів (а час, коли вони є та їх можливо освоїти, швидко спливає). Щонайменш, інтригуючим виглядає співпадіння місця роботи арештованих/розшукуваних - РСК "Міг" та "Туполєв" - з пробитою Дімочкою у минулому році програмою Міжг-35 та Ту-160М2.
Edited Date: 2017-03-18 06:31 pm (UTC)

Date: 2017-03-19 10:16 am (UTC)
From: (Anonymous)
Я так розумію програма "оновленого ТУ-160" сама по собі свідчить провал програми "російського Спіріта", ПАК-ДА... ))

Х.

Date: 2017-03-19 10:48 am (UTC)
From: [identity profile] void-am.livejournal.com
Чтобы сделать "российский Спирит", надо:
1) платить за бомбер 1-2 ярда зеленых. ВВС этого не могут, для них уже 50-миллионные (без цены запчастей и контейнеров) Су-30 слишком дорогие, да и ярды ротенбергам нужнее, а генералы еще не все дачи отстроили;
2) уметь не проебать эти полтора ярда. Для их ВВС это проблематично, с загорающими на спинке Су-34;
3) иметь возможность собрать Спирит. Для этого надо иметь надежно работающую промышленность радиопоглощающих материалов (поищите рассекреченные фото сжигаемых в зоне 51 заменных остатков РПМ F-117, чтобы осознать масштабы сервиса стелсов), иметь технологии по надежному нанесению (а не авиатехниками за 25 тысяч фублей), иметь надежную ЭДСУ для управления полетом бесхвосток и короткофюзеляжек (что проблематично само по себе - в компьютерных технологиях Россиюшка очень не очень, ЭДСУ линейки Су-30, пакфы и Миг-35 - эволюционное топтание возле одной модели). Двигатели - тихие и экономичные. Культуру проектирования - невозможную в условиях полного развала тяжелосамолетных КБ и почти полного отраслевых институтов, делающих основную часть работы.

Там просто некому и не за что работать. Поэтому решили воскресить то, что есть - а был (!!) только Ту-160, больной на всю голову.
Фокус в том, что на заводе остались два центроплана, которые, возможно, удастся допилить до самолета. А новые делать трудно - варить габаритный титан никто уже не умеет (а патоновцы не скажут), оборудование частично утрачено, а наличное - убито-расшатано, заменить его долго и трудно. Производства двигателей (впрочем, и большинства оборудования) нет, надо тратить средства и время на их восстановление.
И стоить он будет недешево - от половины до ярда, на что денег не будет. Мертворожденный попильный монстр.

Date: 2017-03-19 01:12 pm (UTC)
From: (Anonymous)
Ох-ох... ну все як завжди)

Знайшов ще таку статтю (ізраїльтянина?)
http://shaked-il.livejournal.com/137324.html

Date: 2017-03-19 03:22 pm (UTC)
From: [identity profile] void-am.livejournal.com
Загалом дуже непогана для піхотинця стаття - в цілому вірна, швидко описує стан речей.
Коротенько можна додати такі зауваження:

1) вертолітний парк страждає від браку авіазапчастин - старі за рахунок канібалізму, нові за рахунок косметичного ремонту старих;
2) парк БМП та БТР страждає від бюджетності ремонту - справність техніки більше паперова, аніж реальна (і це вже помітно по техніці кадровиків на Донбасі, в місцевих формуваннях ще більший жах), з банкротством керуючого ними УВЗ та приходом Чемезова у галузь вона впаде ще більше;
3) реінкарнація Т-80БВ сталася через потребу досягнення 70% відсотків нової техніки, але зараз з грошима туго, тож буде проста прицільно-динамічна модернізація 72-х (за моїми оцінками, б-шек ще доволі багато);
4) парк бойових літаків (особливо у винищувальній авіаціі) страждає від різнокомплектності через хронічне імпортозаміщення. Враховуючи те, що більшість запчастин йде на експорт з подальшим освоєнням коштів прокладками, нестача запчастин ще суттєвіша, тож боєздатність нових машин знаходиться на рівні 50%, а старі стоять на землі;
5) Точка-У вже не є основним ОТРК. Наскількі мені відомо, чимала частина ракет відносилася до першої Точки (у той час як українські війсьа їх вже позбулися), через випадки детонаціі їх відправили на утилізацію ще у 2015 році. Близько 100 Точок-У вистріляли на Донбасі та у Сиріі, тож зараз існує близько 100-150 ракет. Прівняно зі 160-190 Іскандерами це значно менше. Дивним рішенням є концентрація швидко застаріваючих ракет і нових Іскандерів у південних бригадах - розрахунки не можуть бути двостаночниками, це ненормально.
Крім того, швидко впав коефіціент запасу ракет на кожну нову бригаду - якщо раніше він був близько 1,5-1,8, то зараз такі дані не публікуються: вочевидь, на оснащення нових частин пішли запаси вже існуючих, а чи вистачає і їх - невідомо. Це пов'язано з тим, що і Іскандери, і Ярси виготовляються на одному й тому Воткінському заводі - а стратегічні ракети у плані мають вищий пріоритет.

Date: 2017-03-19 03:39 pm (UTC)
From: (Anonymous)
Зрозуміло.

Там значна частина журналу на подібну тематику.
Тому є що почитати і з чим можливо, посперечатися.

Є ще такий журнал, про флот: http://rochensalme.livejournal.com/
То росіянин, теж інформований непогано.

X.

Date: 2017-03-19 03:49 pm (UTC)
From: (Anonymous)
"Подвійне" оснащення частин ракетами двох типів, думаю, вказує знову-таки на туфту.
Так винищувачі в 1941му "освоювали" високосхвалені мікояни та яковлєви, розраховуючи на формально виведені з бойової лінії частин (проте залишені фізично на базах) ішаки та чайки старих серій. З відповідними наслідками після початку бойових дій.

Може буть все гірше ніж навіть здається.

Х.

Date: 2017-03-19 09:39 pm (UTC)
From: [identity profile] void-am.livejournal.com
Там не тількі ракети інші, але й пускові, транспортні, заряджальні машини, комплекти перевірочної апаратури. Все це потребує відповідно навчених людей, яким необхідно суміщати навички. Або майже подвійний штат людей - але я про таке не чув.
Скоріш за все основною задачею цих бригад є експлуатація точки, а іскандери можуть обслуговувати лічені розрахунки плюс окремо виділеніі групи у технічних підрозділах. За такого варіанту оснащення засобами комплекса є досить формальним і має радше навчальну функцію - ракет там небагато.
Та й сенсу в цьому здвоєнні небагато: цілями можуть бути лише Турція (переважно у ядерному варіанті, 700-800 км), Украіна та Грузія. Але МОРФ часів Шойгу послідовно намагається сидіти одночасно на стільцях з анекдоту, скільки б їх не було.

Щодо "все гірше"... Так, систему прицілювання (тобто геодезичного прив'язування інерціальної системи наведення) розробляв та виготовляв наш Арсенал, чи змогли росіяни освоїти виробництво повністю у себе - мені невідомо. Принаймні, можна очікувати, що більшість існуючих ракет була вироблена до 2013 року, коли розгорнулося масове виробництво Ярсів - тож більшість комплектів системи була, скоріш за все, українською.
Цілком можливо, що більшість балістично-ракетного боєкомплекту бригад останніх років існує на папері пропагандонів, а нестачу повинні були компенсувати крилаті "Калібри" (які досить тривалий час пропагандувалися як формально непорушуюча у мирний час договір про РСМД зброя). Це рішення теж має свої пояснення: крилаті ракети вдвічі дешевші, придатні переважно для локальних війн, менше залежать від імпорту (якщо ставити зоопарки розроблених росіянами двигунів), не завантажують дефіцитні потужності Воткінського заводу (що стало вирішальним після провалу Булави та освоєння Сармата-Сатани). У цьому випадку цікавим є те, що заміну вистріляним у Сиріі "Калібрам" з електронікою 90/00-х замовили лише наприкінці 2016 року - тобто зразки з сучасною (з китайських мікросхем) схемою керування існують лише у прототипах. Якщо моє припущення вірне, то існуючі і заплановані бригади просто напівозброєні: у 2019 році остаточно спливає термін придатності останніх Точок-У (більше не дозволяє хімія, та й електроніку потрібно розробляти і виготовляти заново, а це дорого, довго і не має сенсу через дублювання), тож загальний потенціал впаде щонайменш (якщо вірити цифрам пропагандонів) удвічі. Якщо ж і цифри невірні (а один бригадний комплект іскандерів знижує виробництво тополів/ярсів ~ на 5 одиниць)...
Цікаво, що нинішня крилаторакетна істерія ніяк не підвіщує боєздатність цих бригад. Виробничі можливості по системам наведення обмежені, і вони підуть у першу чергу на подовжений Калібр, через який почалися суперечки по РСМД - генерали бажають нових орденів за досягнення. Але ці калібри фізично не можуть використовуватися зі старих пускових, тож праця попередніх років іде ... зрозуміло куди.

Date: 2017-03-19 10:18 pm (UTC)
From: (Anonymous)
Хм. От і в 1941му "новітні" винищувачі лишилися в частинах часто буквально "в ящиках", за виключенням лічених "навчальних" одиниць.

Обстріли новими "калібрами" я підозрюю у значній частині імітували старі радянські крилаті ракети, в тому числі передані в РФ із ВПС України. Ті ракети що впали з недолітом (т.зв. вбивці ішаків) на фото уламків надто вже схожі частинами на відомі Х-65.

Може й не менш старі "гранати" з моря з човнів запускали.

Ще було сперечався про це у росіян, в журналі Лісіцина.

Х.

Date: 2017-03-19 10:45 pm (UTC)
From: [identity profile] void-am.livejournal.com
Не зовсім у ящиках - просто "неповна комплектність техніки".

Удар 2015.11.18?

Image

Так, це Х-65. Але й калібрів за рік було випущено с півсотні (а може й сотню. я не рахував).

Гранат - це і є Калібр (так, електроніка трохи різна, та й суходольні модифікаціі відрізняються від морських, але планер та двигун однакові). Суходольні модифікаціі (РК-55) були знищені за договором, стан морських викликає сумніви (та й їх вокористовування було обмежене).

Profile

void_am: кот Шредингера (Default)
void_am

September 2017

S M T W T F S
     12
345 6789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Page Summary

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 04:24 pm
Powered by Dreamwidth Studios